INWESTYCJA
Brama - ul. Wróblewskiego 19
 
Inwestycja mieszkaniowa „Brama” powstała w pobliżu dawnej przędzalni czesankowej Polmerino przy ul. Wróblewskiego 19 w Łodzi, według projektu "DIEHL Architekci".

W budynku wielorodzinnym, o całkowitej powierzchni użytkowej 3369 m2, znajduje się 59 mieszkań rozmieszczonych w budynkach 10 i 8 kondygnacyjnych połączonych korytarzami. Znajdą się w nich mieszkania od 1 pokojowych o powierzchni ok. 35 m2, do 3-4 pokojowych apartamentów dwupoziomowych o powierzchni powyżej 80 m2 z unikatowymi tarasami. Część mieszkań jest dodatkowo wyposażona w balkony lub loggie. W podziemiach i na parterze budynku znajduje się garaż wielostanowiskowy, składający się z 39 miejsc. W podziemiu, poza miejscami parkingowymi, przewidziano także 12 komórek lokatorskich oraz dodatkowe pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów. Funkcjonalność budynku podkreślają 2 nowoczesne i cichobieżne windy, dostosowane do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne, a także swoboda aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia ogrodzona i monitorowana posesja.

Najwyższy standard wykonania gwarantują zastosowane przez nas materiały takie jak trawertyn, piaskowiec, stal nierdzewna, a przede wszystkim nasza ogromna dbałość o szczegóły.
 
Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz starannie dobranym rozwiązaniom projektowym zaproponowanym przez znane łódzkie biuro architektoniczne „DIEHL Architekci”, projekt „Brama” stanie się interesującą dla Łodzian ofertą mieszkaniową.
| . STANDARD  INWESTYCJA